Kusová samolepka JOGÍNKA

Kód: S016
20 Kč
Skladem

Kusová samolepka max. o velikost 8,5 cm. Tištěna na lesklý samolepící papír a není voděodolná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samolepky jsou nenahraditelným prvkem v každém papírnictví a tento produkt je právě tím, co hledáte! Naše kusové samolepky jsou tištěny na kvalitním lesklém papíru, což zajišťuje nejen skvělý vzhled, ale také trvanlivost. S maximálním rozměrem 8,5 cm jsou tyto samolepky dostatečně velké, aby vynikly, ale zároveň dostatečně kompaktní, aby se vešly téměř kamkoliv.

Tyto samolepky jsou ideální pro všechny vaše zápisníky, deníky, notýsky,... Můžete je použít k ozdobení svých poznámek, plánů nebo jednoduše k označení důležitých stránek. Díky jejich univerzálnímu rozměru se snadno přizpůsobí vašim potřebám.

Je důležité poznamenat, že naše samolepky nejsou voděodolné, proto doporučujeme, aby byly používány v suchém prostředí. Pokud se však necháte inspirovat a chcete vytvořit něco opravdu unikátního, můžete je také použít k tvorbě vlastních designů nebo ozdob.

Nebuďte omezeni, když jde o kreativitu a organizaci! S našimi kusovými samolepkami můžete vyjádřit svou osobnost a zároveň si udržet věci v pořádku. Užijte si svět barev, vzorů a nápadů s našimi samolepkami, které jsou přesně takové, jaké potřebujete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Velké kusové samolepky
Povrch: lesklý
Velikost: max. 8,5 cm
Voděodolnost: ne